The Club

Fiyat

350.00

Süre

6 hours

Tür

5/5

Tur Hakkında Bilgiler

Çeşme’ de yer alan The Club çok eğlenceli ve içecekleri kalitelidir tatil severlere en iyi hizmet vermektedir, eğlence anlamında unutamayacağınız bir gün geçirmenizi sağlayacak ayrıca Konserler ve DJ performanslarıyla gecenizi güzelleştirecektir.

Fiyatlar kişi başı ve günlük aktivitelere göre değişmektedir. Kafanızdaki tüm soru işaretleri ve Club hakkında tüm bilgiler için hemen arayabilir WhatsApp ve Instagram üzerinden de hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Egelence sizlere en uygun fiyatları ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır ekip arkadaşlarımız giriş, çıkış ve tatilinizin her anında sizlerden bir karşılık beklemeksizin siz tatil severlere yardımcı olacaklardır.

Yerel uzmanlar ve işletme sahipleri Tarafından Düzenlenen En İyi Turlar ve Gezilerle Çeşme’yi Keşfedin!

Egelence, size Çeşme’de hayat boyu sadece birkaç kez deneyimlenebilecek turları ve eğlenceleri yaşatmak için kurulmuş bağımsız, çevrimiçi bir tur rezervasyon ve tatil danışmanlık ajansıdır. Yalnızca mükemmel geri bildirimlere sahip en tecrübeli tedarikçileri kullanarak en rekabetçi fiyatları sunuyoruz.

Yılda 10.000’den fazla kişiye hizmet sağlıyoruz.

TripAdvisor -Excellent- sertifikalı yerel tur operatörleri ile çalışıyoruz. Zevkinizi ve memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmak için bölgedeki en iyi yerel uzmanlarla iş birliği yapıyoruz.

 egelence.com ile tur rezervasyonu yapmak çok kolay ve hızlıdır.

Tura Dahil Olanlar ve Extralar

Tur Takvimi

Tren Club Sakarya Mahallesi, 3166/1 Sokak, Ayayorgi Yolu No:14, 35930 bulunmaktadır koyun ortasında bulunması geceleri güzel bir manzara eşliğinde eğlenmenizi sağlıyor.

Tren Club harika müzikleri ve performansı ile tatil severlerin tercihleri arasında bulunmaktadır kaliteli ve titiz bir işletmedir.

Tren Club çalışanları ve hizmetiyle gayet başarılı ve eğlenceli bir mekandır girişte kontroller eksiksiz yapılır siz tatil severler içeride eğlenceni tadını rahatlıkla çıkarabilirsiniz

Diğer Turlarımıza Göz Atın

Yorumlar

No reviews yet

Yorum yap

Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

Genel Bakış

Max Katılımcı

99

Min Yaş

18+

Tur Konumu

Yabancı Dil Desteği

Avantajlı Turlar