Hakkımızda

Egelence, Ege Bölgesinde, dünyada yaşayan insanların çok azının deneyimleyebileceği harika atmosferleri ve unutulmaz anları deneyimletmek amacı ile kurulmuş bağımsız bir çevrimiçi tur rezervasyon ajansıdır.
egelence

Macera ve aktiviteler denince Ege'nin en egelence'li ajansı biziz.

Egelence, tatilinizin şimdiye kadar yaşadığınız en unutulmaz tatil olması için size en iyi turları ve eğlenceleri sunmayı amaçlayan bir Turizm Danışmanlık Ajansıdır. Egelence, müşterilerine birinci sınıf hizmetler sağlama konusunda gerekli bilgi birikimi DNA’sında barındıran tecrübeli ekiplere sahiptir. Ege Bölgesi sahil şeridindeki en verimli seyahat acentelerinden biridir. Tüm havaalanı transferlerimizin, tur paketlerimizin ve diğer kişiselleştirilmiş seyahat hizmetlerimizin ve programlarımızın herhangi bir gizli maliyet veya ekstra ücret içermediği gerçeğinden büyük gurur duyuyoruz. İşimiz söz konusu olduğunda şeffaf olmamız en kıymetli özelliklerimizden biridir. Tüm seyahat paketlerimiz eşit derecede etkileyicidir ve size mükemmel bir tatil yaşatmak için planlanmıştır. Egelence, sadece Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği TÜRSAB'a üye Türkiye'deki seyahat acentelerinin turlarını satmaktadır, bu da tüm turlarımızın, araçlarımızın ve teknelerimizin bakımlarının düzenli ve tam sigortalı olduğundan emin olabileceğiniz anlamına gelir. Ege'de dinlendirici ve tasasız bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Tatil anlayışınız ister bir adrenalin bağımlısı, ister sadece dinlenmek ve güneşin tadını çıkarmak isteyen bir yapıda olursa olsun, Web sitemizin çok yönlü teklifinde sizin için mutlaka bir şeyler var. Otel transferleri birincil tur fiyatlarına bölgesel olarak dahildir ve turlarımızın çoğu en az bir öğün yemek içerir, bu da zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur. Ajansımız size gerekli tüm ihtiyaçları sağlayacağından emin olun, böylece rahatlayabilir ve misafir memnuniyeti ideolojimize kazınmış olan neşeli tavrı benimseyebilirsiniz. Sistemimiz tüm verilerinizi ve kişisel bilgilerinizi güvenli bir şekilde muhafaza etmekte olup, bunları sadece tatil deneyiminizi daha iyi hale getirmek ve ülkemizdeki deneyiminizden fayda sağlamak amacıyla kullanacağız. Egelence, Türkiye'nin Ege bölgesinde ve çevresinde faaliyet gösteriyor ve büyüleyici kıyı şeridinin bu kısımlarında aksiyon veya dinlenme arıyorsanız, tam olarak ihtiyacınız olan şeyleri sunabiliriz.

Ege Bölgesinde Güzel Bir Tatil İçin

Hemen bize ulaşın ve unutulmaz tatilin keyfine varın

Uzmanımızla Görüşün

+90 (536) 868 74 43

Ücretsiz İptal

Çoğu turdan en az 24 saat önce iptal ederseniz tam para iadesi alırsınız.

Kaliteli Deneyimler

En iyi aktiviteleri bulmanıza yardımcı olması için Egelence Instagram adresindeki gönderilerde yer alan misafir yorumlarını okuyabilirsiniz.

En iyi fiyat

3. şahıs seyahat acentelerine herhangi bir komisyon ödemeden gezilerinizi rezerve edebilirsiniz.

Memnuniyet

Memnuniyetinizi sağlamak amacıyla size en yakın bölgesel rehberlerimizle anında iletişim imkanı sunuyoruz.

egelence

Ege'de güzel bir tatile hazır mısın ?

Biz Kimiz?

Diğer firmalardan farkımız ne?

Diğer firmalardan bizi ayıran asıl özellik tatilinizde sizinle birebir iletişimde ve size özel olarak hizmet sunan bir saha ekibimizin olmasının yanı sıra satış sonrası destek ekibimizle de mükemmel verimli bir tatili garanti ediyor oluşumuzdur. Kurulan ekibimizin her bir ferdi yıllarca farklı turizm destinasyonlarında ve acentelerinde yıllarca çalışmış ve kendilerini bu alanda geliştirmiştir. Size tatilinizin hayalini düşleme aşamasından, evinize tekrar dönene kadar ki ana kadar eksiksiz ve sorunsuz hizmet sunmaktadır. Bizimle tercih edeceğiniz hizmetler neticesinde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.
Mutlu Misafirler
Fiyat/Performans
egelence

Ekibimizle Tanışın

Neden Biz?

Tatil ve Etkinlik Planlarınız için harika fırsatlar sunuyoruz!

Her zaman önceliğimiz güven ve güler yüz

Bizi tercih eden değerli misafirlerimize sağladığımız kaliteli hizmet ve karşılığında alınan ücretlendirmenin hakkıyla yerini bulması için ekibimiz bütün enerjisi ve güler yüzlü hizmetini sizlere aralıksız sunmaktadır.

Uygun fiyat Maksimum Eğlence

Egelence fiyatlandırma konusunda daima şeffaflık ve piyasa ile rekabeti gözetir. En kaliteli tatil ve eğlence hizmetlerine en iyi fiyata dahil olun.

Alanında Profesyonel Saha Ekibi

Yıllardır turizmin içinde farklı bölgelerde ve konumlarda tecrübe sahibi olan geniş rehber ekibimiz sizlere 7/24 aralıksız hizmet sağlamaktadır. Tatil programınızı en iyi şekilde planlayacaklarına şüpheniz olmasın.

En iyi tatili siz hak ediyorsunuz