Icon Beach

Fiyat

350.00

Süre

6 hours
5/5

Tur Hakkında Bilgiler

Marmaris’ de yer alan Icon Beach çok güzel bir denize sahip olmasının yanı sıra sizlere kaliteli hizmet vermektedir, eğlence anlamında unutamayacağınız bir gün geçirmenizi sağlayacak ayrıca Konserler ve DJ performanslarıyla tatilinizi güzelleştirecektir.

Fiyatlar kişi başı ve günlük aktivitelere göre değişmektedir. Kafanızdaki tüm soru işaretleri, beach hakkında tüm bilgiler için hemen arayabilir WhatsApp ve Instagram üzerinden de hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Egelence sizlere en uygun fiyatları ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır ekip arkadaşlarımız giriş, çıkış ve tatilinizin her anında sizlerden bir karşılık beklemeksizin siz tatil severlere yardımcı olacaklardır.

Yerel uzmanlar ve işletme sahipleri Tarafından Düzenlenen En İyi Turlar ve Gezilerle Marmaris’ i Keşfedin!

Egelence, size Marmaris’ de hayat boyu sadece birkaç kez deneyimlenebilecek turları ve eğlenceleri yaşatmak için kurulmuş bağımsız, çevrimiçi bir tur rezervasyon ve tatil danışmanlık ajansıdır. Yalnızca mükemmel geri bildirimlere sahip en tecrübeli tedarikçileri kullanarak en rekabetçi fiyatları sunuyoruz.

Yılda 10.000’den fazla kişiye hizmet sağlıyoruz.

TripAdvisor -Excellent- sertifikalı yerel tur operatörleri ile çalışıyoruz. Zevkinizi ve memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmak için bölgedeki en iyi yerel uzmanlarla iş birliği yapıyoruz.

 egelence.com ile tur rezervasyonu yapmak çok kolay ve hızlıdır.

 

Tura Dahil Olanlar ve Extralar

Tur Takvimi

Icon Beach Marmaris İçmeler, Atatürk Cd., 48720 Marmarisin en güzel plajlarından biri olan Simge plajında bulunmaktadır sizleri eşsiz doğası ve kaliteli hizmeti ile Icon Beach sizlere hizmet vermektedir.

Icon Beach Mavi ve yeşilin harika uyumu içerisinde Marmaris İçmeler'in en güzel konumlarından birinde bulunan, özgün mimari ve desenleriile tropikal esintileri hissedeceksiniz. Kişiye özel cabanaları ile kendinizi ayrıcalıklı olduğunuzu hissedeceksiniz.

Icon Beach sizlere kaliteli hizmet sunar deneyimli ve titiz çalışanları ile tatilinizin en güzel şekilde geçmesini sağlar siz eğlenirken aklınızda şüphe ve tereddüt olmaması için sizlere güvenli ve sağlıklı bir hizmet sağlar.

Diğer Turlarımıza Göz Atın

Yorumlar

No reviews yet

Yorum yap

Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

Genel Bakış

Max Katılımcı

99

Min Yaş

18+

Tur Konumu

Yabancı Dil Desteği

Avantajlı Turlar