Dea Dia Beach

Fiyat

Süre

6 hours
5/5

Tur Hakkında Bilgiler

DeaDia Beach hafta içi ve hafta sonu 500₺ beach giriş fiyatı vardır ayrıca çocuk kabul etmektedir ancak hafta sonu yaş sınırı +16 dır. Çeşme/Dalyan mevkiinde bulunmakta ve plajı iskeledir (Çeşme’nin en büyük iskelesi) Konser ve aktiviteler belirli tarihlerde mevcuttur fiyat ve rezervasyon için bizlerle iletişime geçiniz.  

Dea Dia Beach çok güzel bir denize sahip olmasının yanı sıra sizlere kaliteli hizmet vermektedir, eğlence anlamında unutamayacağınız bir gün geçirmenizi sağlayacak ayrıca Konserler ve DJ performanslarıyla tatilinizi güzelleştirecektir.

Fiyatlar kişi başı ve günlük aktivitelere göre değişmektedir. Kafanızdaki tüm soru işaretleri, beach hakkında tüm bilgiler için hemen arayabilir WhatsApp ve Instagram üzerinden de hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Egelence sizlere en uygun fiyatları ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır ekip arkadaşlarımız giriş, çıkış ve tatilinizin her anında sizlerden bir karşılık beklemeksizin siz tatil severlere yardımcı olacaklardır.

Yerel uzmanlar ve işletme sahipleri Tarafından Düzenlenen En İyi Turlar ve Gezilerle Çeşme’yi Keşfedin!

Egelence, size Çeşme’de hayat boyu sadece birkaç kez deneyimlenebilecek turları ve eğlenceleri yaşatmak için kurulmuş bağımsız, çevrimiçi bir tur rezervasyon ve tatil danışmanlık ajansıdır. Yalnızca mükemmel geri bildirimlere sahip en tecrübeli tedarikçileri kullanarak en rekabetçi fiyatları sunuyoruz.

Yılda 10.000’den fazla kişiye hizmet sağlıyoruz.

TripAdvisor -Excellent- sertifikalı yerel tur operatörleri ile çalışıyoruz. Zevkinizi ve memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmak için bölgedeki en iyi yerel uzmanlarla iş birliği yapıyoruz.

 egelence.com ile tur rezervasyonu yapmak çok kolay ve hızlıdır.

Tura Dahil Olanlar ve Extralar

Tur Takvimi

Üniversite, 4208 Sokak No:2/1, 35930 Çeşme/İzmir Konumun da bulunan konumu ve manzarasıyla harika bir yerdedir.

Dea Dia Beach işletmesi ve harika çalışanları ile son derece güvenilirdir sizlere kaliteli hizmet ve eğlence sunmaktadır.

Dea Dia Beach dekorasyon ve iç dizaynı ile son derece büyüleyici ve harika bir yerdir sizlere kaliteli hizmet ve konserler vermektedir tatilinizin en güzel tarafı olacaktır.

Diğer Turlarımıza Göz Atın

Yorumlar

No reviews yet

Yorum yap

Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

Genel Bakış

Max Katılımcı

99

Min Yaş

18+

Tur Konumu

Yabancı Dil Desteği

Avantajlı Turlar